BİZİM HAKKIMIZDA

     Birinci sınıf iş güvenliği ürünleri için güvenilir adresiniz GüvenliÇalış.com 'a hoş geldiniz. Bu mağaza, 1975 yılından bu yana zengin bir geçmişe sahip, tanınmış bir aile şirketi olan İş Koruma İş Güvenliği Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. 'ye aittir. Yaklaşık elli yıldır kendimizi iş güvenliği alanına adadık ve sadece bu alanda uzmanlaştık.

     2016 yılında, güvenlik konusundaki kararlılığımızı sınırların ötesine taşıyarak uzmanlığımızı Amerika Birleşik Devletleri pazarına taşıdık. 50. yıldönümümüze yaklaşırken, kaliteye sarsılmaz bağlılık ve iş güvenliğine kararlı bir odaklanma üzerine inşa edilmiş bir mirası kutluyoruz.

     Başarımız dinamik ve uzman bir çekirdek ekip tarafından desteklenmektedir. Müşterilerimize en uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmak adına büyük reklam bütçelerinden kaçınmakla gurur duyuyoruz. Küresel bir kalite anlayışıyla faaliyet göstererek, doğrudan çevrimiçi mağazamızdan seçkin bir Kişisel Koruyucu Donanım yelpazesi sunuyor ve ülkemizdeki kullanıcıların en üst düzey ürünlere erişmesini sağlıyoruz.

     GüvenliÇalış.com 'da sadece alışveriş yapmakla kalmıyor; yarım asırlık deneyime sahip bir distribütörden bilgi ve birikim satın almış oluyorsunuz. Sizi, her ürünün onlarca yıllık mükemmellik taahhüdümüzle desteklendiği iş güvenliği çözümleri yelpazemizi keşfetmeye davet ediyoruz. Hızlı ve güvenilir alışveriş için doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz.

     Sitemizde listelenenlerin ötesinde toplu alımlar veya özel çözümler arayan kurumsal kullanıcıların da sadece bir e-posta uzağında olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Özel ihtiyaçlarınızı görüşmek ve kapsamlı bir kişisel koruyucu ekipman yelpazesi için kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak için bugün bizimle iletişime geçin, iş gücünüzün güvenliğinin en önemli önceliğimiz olmasını sağlayın.

İŞ KORUMA İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ SANAYİ TİC. LTD.ŞTİ.
Yönetim Ofisi: Axis İstanbul AVM. B2 Ofis Blokları No:35 Bayrampaşa - İstanbul
Mağaza: Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No: 978-980 Şişli - İstanbul
Tel: +90 212 210 11 18 / E-Posta: info@iskoruma.com / WhatsApp: +90 532 293 76 43

 

istanbul is sağlığı ve güvenliği fuarı